eProductivity Software, IGEPA, Enfocus a GRAFIE CZ

  Registrace

  Registruji se na workshop MIS 2024

  Termín:

  Manažerský workshop MIS

  Společnosti eProductivity Software, IGEPA, Enfocus a GRAFIE CZ připravily společný manažerský workshop pro koncové zákazníky, kteří plánují nasazení nebo výměnu stávajícího manažerského informačního sytému (MIS) do polygrafických provozů.

  MIS 21. století: Rychlé kalkulace, snadná TPV (Technologie přípravy výroby), otevřená architektura platformy a dynamické plánování výroby

  Celková atmosféra na polygrafickém trhu je značně neklidná. V komerčních tiskárnách i tiskárnách se specializací (digitálních, hybridních i ofsetových) je významně větší množství tiskových zakázek v menších tiskových objemech, než tomu bývalo před několika lety.

  Tato situace klade vysoké nároky na vytváření vyššího počtu obchodních nabídek v reálném čase, jejich včasné schválení a rychlé zavedení zakázek do výroby, na přesné plánování výroby včetně plánování materiálu pro výrobu a kooperací a logistiku. Počet denně realizovaných tiskových zakázek mnohdy překračuje i čtyřicítku a u tiskáren s úspěšně zavedeným on-line portálem i stovky.

  Zvládnutí veškerých procesů v takovém případě pomáhají řešit manažerské informační systémy (MIS). Ideální jsou systémy již plně optimalizované pro vytváření procesů pro polygrafickou výrobu a systémy, které jsou otevřené vůči dalšímu IT prostředí třetích stran. Společnosti eProductivity Software, IGEPA, Enfocus a GRAFIE CZ připravují zajímavou prezentaci moderního, rychlého, pro třetí strany otevřeného systému určeného pro polygrafické prostředí včetně ukázek zajímavých integrací v ČR.

  Program workshopu
  09.00    Setkání u dobré kávy a něco k zakousnutí.
  09.15    Představení eProductivity Software a spolupráce s GRAFIE CZ a IGEPA CZ.
  09.30    Proč MIS? Workshop – skupinová práce.
  10.00    Prezentace poznatků z worskshopu a společná diskuse nad výsledky.
  10:15    Coffee Break.
  10.30    Ukázka MIS Pace (kalkulace, řízení výroby, dynamické plánování, integrace třetích stran atd.) Přínos řešení MIS/ERP společnosti eProductivity Software pro polygrafické provozy. Integrace nástrojů třetích stran pro rozšíření funkcionality jako např. propojení s Enfocus Switch.
  11.30    Příklady nasazení MIS Pace v reálných provozech – otevřené interview a řízená diskuse s konkrétním zákazníkem z ČR o kritériích pro výběr MIS, o průběhu implementace a hodnocení MIS Pace.
  12.30    Možnosti podpory a dalších služeb pro hladkou implementaci a následný provoz MIS Pace v roce 2024/2025.
  12.45    Občerstvení po náročném programu.
  13.15    Předpokládaný závěr.

  Kontaktní osoba: Martin Novotný, martin.novotny@grafie.cz

  Partneři workshopu: eProductivity Software, IGEPA, Enfocus, GRAFIE CZ