REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023

Prosíme návštěvníky, aby se registrovali jednotlivě, tzn. každý účastník akce bude mít vyplněný samostatný registrační formulář.

  Registrace na akci
  Termín:

  WORKSHOPY

  Rádi bychom vás pozvali na workshopy v rámci doprovodného programu veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023, které odrážejí aktuální potřeby moderních polygrafických provozů.

  GRAFIE CZ vám bude k dispozici po celou dobu veletrhu na stánku B02 v hale1. Veletrh REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023 se uskuteční ve dnech 25. 4. – 27. 4. 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

  25. 4. 2023

  14:15 – 15:00
  Internetový obchod W2P Flexible a polygrafická výroba

  Nabídněte svým zákazníkům webové prostředí internetového obchodu s libovolně definovatelnými tiskovými a netiskovými produkty. Intuitivní rozhraní jak pro zákazníky, tak pro tiskárny. Možnost objednávání v režimu B2B i B2C. Automaticky generované ceny na základě zvolených parametrů tiskových produktů zákazníkem. Individuální jednorázové cenové akce, ale i systém různých cen po přihlášení zákazníků. Příjem objednávek, ale i poptávek od zákazníků. Poptávky na základě kalkulace generují automaticky nabídku pro zákazníka v PDF. Komunikace pomocí účtu zákazníka nebo mailem. e-shopem to nekončí. Po přijetí objednávky jsou tisková data s definicí zadání předána do modulu polygrafické výroby, kde podle typu objednaného produktu dojde k automatické kontrole. Generujte automaticky přehledné zakázkové listy pro výrobu. Operátor bez nutnosti vysoké kvalifikace zvolí typ vyřazení, odešle tisková data na RIP tiskárny a dokáže sledovat zakázku i v rámci finalizace a odeslání hotové tiskové objednávky zákazníkovi.

  Jan Štor, GRAFIE CZ

  26. 4. 2023

  10:30 – 11:15
  MIS/ERP pro polygrafii – ukázky ePS MIS/ERP Pace

  Zvládnutí polygrafické výroby je stále náročnější. Stále se měnící tržní prostředí, zvyšující se objem poptávek i skutečných zakázek s krátkými požadavky na výrobní termíny vyžadují od tiskáren okamžitou reakci na zvyšování efektivní komunikace uvnitř tiskárny, ale i k zadavatelům tiskových zakázek. Ideálním řešením je implementace systémů MIS/ERP speciálně vyvinutých pro polygrafii. V rámci prezentace bude i ukázka MIS/ERP systému EPS Pace – kalkulace a jejich varianty, vytváření objednávek, plánování, skladové hospodářství a vyhodnocování ziskovosti každé zakázky.

  Martin Novotný, GRAFIE CZ
  Stephan Stark, eProductivity Software
  David Love, eProductivity Software

  11:30 – 12:15
  Automatizace v polygrafii – Enfocus Switch
  Automatizace příjmu a zpracování produkčních dat a dokonalý přehled o jejich zpracovávaní pro jednotlivé tiskové zakázky je ideálním úkolem pro platformu Enfocus Switch. Je oblíbeným řešením pro backend W2P nebo MIS a díky otevřené architektuře umožnuje navrhovat zajímavá workflow, které jsou propojována s dalším aplikacemi třetích stran. Na prezentaci budeme ukazovat řešení pro předávání jednotlivých dat v rámci technologických celků a interpretaci stavů výroby jednotlivých tiských úloh na jednom velkém LCD panelu (vhodné pro obchod, dispečerský velín apod.)

  Martin Novotný, GRAFIE CZ
  Vít Kulka, GRAFIE CZ

  Cena: Zdarma po registraci
  Registrační formulář: zde

  Místo konání:
  PVA EXPO PRAHA, Praha 9 – Letňany
  Přednáškový sál, hala 1

  Organizuje:
  GRAFIE CZ, s.r.o., Koněvova 2660/141, 130 00 Praha 3, wwww.grafie.cz